Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Artykuły > 1o onkurs na najlepszą przestrzeń publiczną województwa pomorskiego

1o onkurs na najlepszą przestrzeń publiczną województwa pomorskiego

E-mail Print PDF

Zachęcamy do udziału w konkursie: „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Pomorskiego 2015" organizowanego przez Zarząd Województwa Pomorskiego. W tym roku przypada jubileuszowa, 10 edycja tej imprezy, której celem jest promocja walorów przestrzeni publicznych regionu oraz jednoczesne uhonorowanie gmin, na terenie których powstały najlepsze przedsięwzięcia.

Dotychczasowe konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem i udowodniły, że ciekawe rozwiązania w zakresie kształtowania przestrzeni publicznej można zrealizować niezależnie od wielkości i charakteru miejscowości. Znaczna część wyróżnionych przedsięwzięć stała się rozpoznawalnymi w całym kraju wizytówkami regionu.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłaszać można przedsięwzięcia zrealizowane w przestrzeni publicznej polegające na rewaloryzacji lub ukształtowaniu nowych wartości, które zostały ukończone pomiędzy 1 stycznia 2013 roku a 31 grudnia 2014 roku i nie zostały zgłoszone do poprzednich edycji.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 września 2015 roku.

Więcej informacji na stronie Pomorskiego Biura Planowania Regionalnego.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie