Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Konkursy > Konkurs dyplomowy > Ogólnopolski konkurs TUP na magisterskie prace dyplomowe obronione w 2012 r.

Ogólnopolski konkurs TUP na magisterskie prace dyplomowe obronione w 2012 r.

E-mail Print PDF
There are no translations available.

logo

Zgodnie z Regulaminem konkursu o nagrody TUP za magisterskie prace dyplomowe z zakresu urbanistyki, planowania i gospodarki przestrzennej każdy promotor, po uzyskaniu na Karcie Zgłoszenia (doc | pdf), od władz uczelni potwierdzenia, że praca spełnia formalne warunki określone w Regulaminie, może wytypować do konkursu jedną, spośród prowadzonych w danym roku prac dyplomowych.
Termin składania prac upływa 21 czerwca 2013 r. o godz. 14.00. Będą one przyjmowane w Biurze TUP w dni powszednie, w godz. 11.00-14.00. Prace można również przesłać pocztą, a o ich terminowym nadaniu decydować będzie data stempla pocztowego, nie późniejsza jednak niż 14 czerwca br.

W sprawach organizacyjnych i regulaminowych informacji udziela sekretarz konkursu Anna Jaworska pod adresem:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it oraz numerem telefonu: 694 362 684.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie