Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Konkursy > Konkurs dyplomowy > Konkurs dyplomowy TUP

Konkurs dyplomowy TUP

E-mail Print PDF
There are no translations available.

logo

Towarzystwo Urbanistów Polskich serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w

KONKURSIE O DOROCZNE NAGRODY TUP

za prace dyplomowe z zakresu urbanistyki i gospodarki przestrzennej

ukończone i obronione w 2013 roku

 

Zgodnie z Regulaminem Nagrody TUP (w załączeniu) każdy promotor, po uzyskaniu od władz uczelni potwierdzenia, że praca spełnia formalne warunki zgłoszenia do konkursu określone w Regulaminie, może wytypować do konkursu jedną pracę dyplomową, spośród prac prowadzonych w danym roku.

Termin składania prac upływa 27 czerwca 2014 r. o godzinie 14.00. Prace będą przyjmowane w Biurze TUP w Warszawie przy ul. Lwowskiej 5 lok. 100 także przed tym terminem w dni powszednie, w godz. 10.00-14.00. Prace można również przesyłać pocztą lub kurierem, a o ich terminowym nadaniu decydować będzie data stempla pocztowego, jednak nie późniejsza niż 20 czerwca br.

Karta zgłoszenia pracy oraz Zasady organizacyjne konkursu.

W sprawach organizacyjnych i regulaminowych informacji udziela sekretarz konkursu Anna Jaworska pod numerem telefonu 694 362 684, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie