Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział Łódź

Raport ze spotkania 10.11.2010 UWAGA: ZMIANY!

Email Drukuj PDF

SPOTKANIE CZŁONKÓW ŁÓDZKIEGO ODDZIAŁU 10.11.2010

W dniu 10.11.2010, po spotkaniu Zarządu, odbyła się dyskusja członków łódzkiego oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich, w czasie której wspólnie zastanawialiśmy się nad problemem aktywności łódzkiego oddziału i omawialiśmy strategię rozwoju jego działalności.

Młodsi koledzy zwrócili uwagę na małą społeczną świadomość urbanistyki oraz potrzebę bardziej aktywnego zaangażowania TUP na forum społecznym (nie tylko profesjonalnym). Zwrócono uwagę na konieczność uatrakcyjnienia wizerunku Towarzystwa w celu zainteresowania szerszej grupy naszą działalnością poprzez np. zwiększenie obecności medialnej. Uczestnicy zgodzili się również, że jednym z najważniejszych aspektów działalności TUP jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń, stymulowanie rozwoju i możliwość ciągłego dokształcania się w zakresie urbanistyki.

Więcej…
 

Konkurs na przestrzeń-Archiwalne wyniki konkursów

Email Drukuj PDF

Historia konkursu - informacja o edycjach konkursu Łódzkiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich na najlepiej zorganizowaną przestrzeń publiczną w latach 2004-2009

Więcej…
 

List otwarty ws fontanny

Email Drukuj PDF

W sprawie fontanny na pl. H. Dąbrowskiego do p. Rafała Szrajbera, autora projektu oraz do członków Sądu Konkursowego (czytaj)

 

List otwarty do Prezydenta Łodzi w sprawie ZABUDOWY RYNKU BAŁUCKIEGO

Email Drukuj PDF

plik do pobrania (68 kB)

 

Dyskusja środowiskowa dot. projektu STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZ. ŁODZI

Email Drukuj PDF

plik do pobrania (211 kB)

18 grudnia 2009 r.

 


Strona 2 z 2

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie