Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział Warszawa

Projekt zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy

Email Drukuj PDF

Projekt zmian studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m.st. Warszawy - etap II wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, został wyłożony do publicznego wglądu.

Od 9 listopada do 11 grudnia 2015 r. projekt zmian studium oraz prognozy jest wyłożony w siedzibie Urzędu m. st. Warszawy, ul. Marszałkowska 77/79, parter - sala obsługi mieszkańców, w dni robocze w godz. od 8.00 do 16.00
Więcej informacji można znaleźć również na stronach internetowych Biuletynu Informacji Publicznej miasta stołecznego Warszawy – bip.warszawa.pl.

Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany Studium – etap II odbędzie się w dniu 27 listopada 2015 r. - pl. Defilad 1, PKiN piętro IV - Sala Rudniewa  o godz. 16.00.

Uwagi można składać do 7 stycznia 2016 r.

Uwagi i wnioski mogą być składane w Urzędzie m.st. Warszawy w Biurze Architektury i Planowania Przestrzennego w kancelarii BAiPP (parter) ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa lub przesłane na podany wyżej adres.

więcej na stronach miasta

 

Upowszechnienie konkursów architektonicznych, urbanistyczno-architektonicznych i urbanistycznych

Email Drukuj PDF

Oddział Warszawski TUP zajął stanowisko w sprawie upowszechnienia stosowania konkursów architektonicznych, urbanistyczno-architektonicznych i urbanistycznych w ramach rozdysponowywania środków unijnych.

W związku z tym wystosowano pisma do Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta m.st. Warszawy.

pismo do Marszałka Województwa Mazowieckiego

pismo do Prezydenta m.st. Warszawy

 

TUP OW na FACEBOOKU

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku! :)

 

"7 życzeń dla Warszawy"

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

w załączeniu prezentujemy "7 życzeń dla Warszawy"  od OW TUP.

"7 życzeń" było kanwą wystąpień przedstawicieli ZOW TUP na konferencji z okazji 100-lecia Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz podczas debaty w cyklu prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Warszawy do 2030 r.

7 ŻYCZEŃ DLA WARSZAWY

 

Debata na temat lokalizacji Pomnika Bitwy Warszawskiej

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo,

zapraszamy na wewnętrzną debatę środowiska urbanistyczno-architektonicznego na temat lokalizacji Pomnika Bitwy Warszawskiej.

Debata, której współorganizatorami są Oddział Warszawski TUP oraz SARP, odbędzie się 27 października o godzinie 18-stej w Sali Konferencyjnej ZG SARP (I piętro), Pałac Zamoyskich przy ul. Foksal 2.

Prosimy o przesłanie zwrotnie potwierdzenia udziału w debacie do poniedziałku 26.10.2015 do g. 12-stej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Strona 10 z 28

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie