Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
News > Aktualności > Szkolenie "Urban Workshop"

Szkolenie "Urban Workshop"

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Urban Workshop ma przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie dla przedstawicieli jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych oraz aktywistów miejskich zajmujących się szeroko rozumianą partycypacją społeczną, zarządzaniem miastem i innymi działaniami mającymi wpływ na przestrzeń miejską.

Celem szkolenia będzie zapoznanie i przygotowanie uczestników do wdrażania brytyjskiej metody Planning for Real (informacje o metodzie znajdują się na stronie internetowej http://planning4real.eu/ ) od lat stosowanej w Europie.

Szkolenie odbędzie się 25 – 27 lutego w Katowicach, w oddziale Towarzystwa Urbanistów Polskich przy ul. Dyrekcyjnej 9. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator przygotował wstępną weryfikację zgłoszeń na podstawie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/1Vp53G8Lh4EfKW6bdK7wDCpl1k0jCJc7LWWP2N77THkw/viewform

 

Całkowity koszt szkolenia na jedną osobę wynosi 650 zł. za trzy dni. W kwocie tej uwzględnione zostały materiały szkoleniowe, trzy obiady oraz poczęstunki kawowe. Organizator nie pokrywa jednak żadnych kosztów związanych z przejazdem i zakwaterowaniem. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub od pon. do piątku w godzinach 9:00 – 13:00 pod numer tel.: 32 253 77 90 - Anna Pyziak, Urban Workshop - Towarzystwo Urbanistów Polskich, Zakład Planowania Przestrzennego.

 

Program szkolenia:

https://drive.google.com/file/d/0B9fF_1lM8IiHQ1d3NkRKdkRpd3M/view?usp=sharing

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie