Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

LISTA CZŁONKÓW ODDZIAŁU TUP W POZNANIU

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W chwili obecnej (2022.07) nasz oddział liczy 82 członków (w tym 11 członków honorowych).

W strukturze Oddziału od dnia 9.04.2018 działa Koło lokalne w Gorzowie Wlkp. liczące 11 członków (przy nazwiskach członków Koła znajduje się skrót "KG").

 

  1. Witold Andrzejczak
  2. Marta Apanowicz [KG]
  3. Łukasz Bartoszewski
  4. Krystyna Berezowska-Apolinarska - członek honorowy
  5. Jan Biernacki [KG]
  6. Andrzej Billert
  7. Alicja Bogalecka-Pabisiak
  8. Katarzyna Bolimowska
  9. Łukasz Brodnicki
  10. Marcin Brytan [KG]
  11. Krzysztof Cesar
  12. Maciej Chorążewicz
  13. Przemysław Ciesiółka
  14. Aldona Cieśla
  15. Marta Fochtmann (Danielak) [KG]
  16. Tadeusz Gałecki - członek honorowy
  17. Grzegorz Gąsiorek [KG]
  18. Maja Geryszewska
  19. Joanna Grocholewska
  20. Aleksander Grygorowicz - członek honorowy
  21. Łukasz Grzesiak [KG]
  22. Justyna Herian (Choroszko)
  23. Sylwia Jambrożek
  24. Anna Januchta-Szostak
  25. Bartosz Kaźmierczak
  26. Filip Koczorowski
  27. Monika Kozanecka (Skrzypczak)
  28. Piotr Kozierowski
  29. Maciej Kruś
  30. Andrzej Kucharczyk
  31. Beata Leciejewska
  32. Agata Leraczyk (Kubiak)
  33. Iwona Ludwiczak - członek honorowy
  34. Sławomir Łaszek
  35. Tomira Łęska-Oleszak - członek honorowy
  36. Agata Marciniak
  37. Ewa Mieloch-Stojczyk
  38. Łukasz Mikuła
  39. Karol Mrozik
  40. Adam Nadolny
  41. Marzena Nawrocka
  42. Lutomiła Niełacna
  43. Paulina Nogieć [KG]
  44. Dawid Olejniczak
  45. Andrzej Oleszak - członek honorowy
  46. Łukasz Olędzki
  47. Agnieszka Pakulska
  48. Berta Paluszewska [KG]
  49. Dominika Pazder
  50. Marta Piechota-Kondela [KG]
  51. Marcin Piernikowski
  52. Ewa Pietz - członek honorowy
  53. Elżbieta Piotrowska
  54. Mirosława Płażewska - członek honorowy
  55. Piotr Przybysz
  56. Jeremi Pudliszak
  57. Krzysztof Pyszny
  58. Piotr Ratajkiewicz
  59. Adrian Rudziński [KG]
  60. Eleonora Rybczyńska - członek honorowy
  61. Sława Sempińska
  62. Borys Siewczyński
  63. Regina Skiba
  64. Piotr Sobczak
  65. Edyta Skolimowska
  66. Piotr Stróżyński
  67. Henryk Sufryd - członek honorowy (biogram)
  68. Miłosz Sura
  69. Agata Szaciłowska
  70. Marta Szejnfeld
  71. Michalina Szeliga
  72. Magdalena Trzpil
  73. Karol Waldmann
  74. Marta Wegnerska
  75. Kazimierz Wejchert - członek honorowy
  76. Natalia Weremczuk
  77. Stefan Wojciechowski
  78. Tomasz Wojciechowski
  79. Iwona Wojtecka
  80. Joanna Woźniak
  81. Ewa Zagdańska
  82. Magdalena Zagróbka [KG]
 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie