Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Konkursy / Warsztaty > Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego 2010

Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego 2010

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W kwietniu 2011 r. został rozstrzygnięty regionalny konkurs „Najlepsza przestrzeń publiczna Województwa Zachodniopomorskiego” (zrealizowana w 2010 r.). Tym razem - w przeciwieństwie do roku 2010, kiedy to wpłynięcie tylko jednego wniosku spowodowało unieważnienie konkursu - zgłoszono 18 przedsięwzięć. Szczecin zgłosił pięć przestrzeni publicznych, pozostałe realizacje dotyczyły miasta Sławno i gmin, w tym najwięcej zgłoszeń wpłynęło z powiatu koszalińskiego.

"Nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Zachodniopomorskiego” zdobyła gmina Biały Bór za Centrum Edukacji Ekologicznej, a „Wyróżnienie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Zachodniopomorskiego” przypadło Szczecinowi za Zagospodarowanie terenu zieleńca im. Janiny Szczerskiej.

Bardzo nas cieszy duży udział gmin w Konkursie i co najważniejsze - realizacja przestrzeni publicznych w małych, wiejskich  miejscowościach.

 

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie