Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział w Opolu
Oddział Opole

Spotkanie TUP w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Opolu

Email Drukuj PDF

W ramach współpracy Opolskiego Oddziału TUP ze szkołami wyższymi, w dniu 7 grudnia 2012r, w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli pracownicy naukowi uczelni i studenci.

Więcej…
 

Gminna Komisja Urbanistyczno-Architektoniczna w Byczynie

Email Drukuj PDF

W dniu 7 grudnia 2012r odbyło się posiedzenie Gminnej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej w Byczynie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Towarzystwa Urbanistów Polskich jako jej członkowie.

Więcej…
 

Zebranie Ogólne TUP Opole

Email Drukuj PDF

W dniu 9 listopada 2012r, o godzinie 1700 w Collegium Biblicum Klasztoru Franciszkanów w Opolu odbyło się Ogólne Zebranie członków Opolskiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Więcej…
 

Spotkanie z liderami sekcji TUP O. Opole

Email Drukuj PDF

W dniu 19 listopada 2012r, w siedzibie Biura Urbanistycznego w Opolu odbyło się spotkanie Prezesa mgr. Inż. arch. Macieja Mazurka z liderami sekcji problemowych Opolskiego Oddziału TUP.

Więcej…
 

Spotkania z urbanistami

Email Drukuj PDF

Urbaniści zapraszają do stołu kreślarskiego lokalne społeczności

W ramach współpracy środowiska opolskich urbanistów, 18.10.2012 r. od 11.00 do 15.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, przy ul. Minorytów 4, odbędą się bezpłatne porady urbanistów oraz warsztaty zorganizowane przez studentów Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Opolskiego.

Więcej…
 


Strona 5 z 5

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie