Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oddział Wrocław

Konkurs studialny na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej - Płock

Email Drukuj PDF

Prezydent Miasta Płocka ogłosił konkurs studialny na "Opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania placu Obrońców Warszawy na Osiedlu Kolegialna w Płocku wraz ze schodami Broniewskiego".

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie należy składać do dnia 27 października 2015 roku. Termin składania prac konkursowych mija 15 lutego 2016 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 11 marca 2016 r.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz harmonogramem realizacji konkursu dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Płocka.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

 

Otwarte Seminarium IETU - 25 czerwca 2015 r.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na Otwarte Seminarium IETU: Bezzałogowe pomiarowe platformy pływające (drony) wykorzystywane w inżynierii wodnej i ochronie przeciwpowodziowej.

W trakcie seminarium przedstawione zostaną podstawowe zadania pomiarowych platform pływających ze szczególnym uwzględnieniem różnic w zadaniach i funkcjonowaniu platform morskich i śródlądowych. Omówiony zostanie zarys konstrukcji i funkcjonowania Uniwersalnej Platformy Pomiarowej UPP, możliwości jej zastosowania oraz zaawansowanie technologiczne.

Koszt udziału: bezpłatny

Liczba miejsc: Seminarium będzie również nagrywane i udostępniane w sieci (więcej infomacji - link)

Termin rejestracji: 23 czerwca 2015 r. (formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem - 32 254 17 17

Termin: 25 czerwca 2015 r. godz. 13:00

Miejsce: Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych (Katowice, ul. Kossutha 6, s. 121)


Serdecznie zapraszamy do udziału w`Seminarium.
 

Spotkanie członków TUP - 15.06.2015 r.

Email Drukuj PDF

W imieniu Zarządu Towarzystwa Urbanistów Polskich – Oddział Wrocław zapraszamy na spotkanie członków oraz sympatyków Towarzystwa.

Głównym celem spotkania jest dyskusja nad kierunkiem prac oraz rozwoju i działań naszego Oddziału w najbliższej kadencji.

Zebranie odbędzie się w CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu przy ul. Dubois 33-35a w dniu 15.06.2015 r. o godz. 16:30. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub telefonicznie (609 841 548).

 

Konferencja "Wdrażamy i tworzymy innowacje" - podsumowanie projektu in2in

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na Konferencję "Wdrażamy i tworzymy innowacje", która jest podsumowaniem realizacji projektu in2in „Rozbudowa infrastruktury informatycznej gromadzenia, przetwarzania i analizy danych środowiskowych”.

Na konferencji zaprezentowane zostaną możliwości nowoczesnej infrastruktury informatycznej IETU, propozycje ich wykorzystania w ramach współpracy naukowej i biznesowej. Przedstawione zostaną dwa innowacyjne rozwiązania informatyczne do wspomagania zarządzania środowiskiem na poziomie lokalnym, które opracowali w IETU specjaliści ochrony środowiska oraz programiści:

  • System Zarządzania Ryzykiem Zdrowotnym (HRA2),
  • System Identyfikacji Napływu Zanieczyszczeń Powietrza (SINZaP2).
:
Koszt udziału: . bezpłatny
Liczba miejsc: ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń)
Termin rejestracji: 15 czerwca 2015 r. (formularz zgłoszeniowy)
Termin: 24 czerwca 2015 r. godz. 11:00
Miejsce: Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych (Katowice, ul Kossutha 6)


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.
 

Konferencja "Innowacyjne Rozwiązania Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych" - zgłoszenia referatów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zgłaszania referatów na IX Międzynarodową Konferencję Naukową pt.: Innowacyjne Rozwiązania Rewitalizacji Terenów Zdegradowanych, która odbędzie się 6-8 października 2015 roku w Chorzowie.

Zgłoszenia referatu należy dokonać do 15 czerwca b.r.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami Konferencji oraz sposobami nadsyłania zgłoszeń.

 


Strona 5 z 12

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie