Towarzystwo Urbanistów Polskich

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sekcja Małych Miast

Sekcja Małych Miast

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Sekcja Małych Miast TUP

W dniu 17 czerwca Zarząd Główny TUP przyjął uchwałę inicjującą działanie ogólnopolskiej sekcji tematycznej. Inicjatywa ma na celu ułatwienie członkom Towarzystwa zaangażowanie się w dyskusję i działania związane z problemami małych miast w Polsce. Aktywna działalność sekcji skupiającej specjalistów związanych z TUP może przyczynić się do rozwiązywania wielu problemów małych miast. Problemów pojedynczych miejscowości, jak i tych systemowych. Sekcja daje możliwość stworzenia platformy wspierającej kontakt między lokalnymi władzami, a szeroką grupą profesjonalistów związanych z naszym środowiskiem. Chcemy skupić się na działaniach merytorycznych, które przyczynią się do zacieśnienia bądź nawiązania kontaktów TUP z samorządami i instytucjami, których zakres aktywności ma związek z małymi miastami.
Zapraszamy do włączenia w działalność sekcji Koleżanki i Kolegów, którym bliska jest ta problematyka.
Zainteresowanych przystąpieniem do Sekcji prosimy o kontakt z Kol. Michałem Ciesielskim (za pośrednictwem adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )

 


Page 3 of 3

Logowanie

Zalogowani użytkownicy uzyskują dostęp do nowych pozycji w menu i kalendarium, a członkowie TUP mają możliwość pisania artykułów na stronie